Ароматна літня випічка: шарлотка з чорної смородини

Інгредієнти:

  • Яйця – 4 шт.
  • Цукор – 250 г
  • Пшеничне борошно – 1 склянка
  • Сіль – за смаком
  • Ванільний цукор – 1 пакетик
  • Сода – 1 ст. л.
  • Смородина – 500 г

Як приготувати шарлотку з чорної смородини

Пару яєць розбиваємо і виливаємо в окрему ємність, після чого додаємо цукор і збиваємо. Можна використовувати як звичайний ручний віночок, так і скористатися комбайном або міксером.

Потім до збитої яєчно-цукрової маси всипаємо борошно, ванільний цукор. Сюди ж вводимо соду і сіль. Всі інгредієнти ретельно перемішуємо. В результаті має вийти абсолютно рівномірне тісто. Даємо тісту трохи настоятися.

Тим часом готуємо духовку і деко. Духовку прогріваєм до 180 ° С. Використовуємо для цього режим «випічка». Деко застилаємо пергаментним папером.Деко можна посипати панірувальними сухарями, щоб пиріг не пригорів.

Викладаємо тісто на деко. Додаємо заморожену або свіжу смородину.Час приготування в середньому становить 35-40 хвилин. Перевірити готовність шарлотки з чорною смородиною досить просто. Для цього слід використовувати традиційний прийом із сірником або зубочисткою.

Даємо охолонути готовому пирогу. Потім акуратно виймаємо його з дека. Нарізаємо на порційні шматочки і подаємо до столу.