Ніжний та легкий тортик для святкового столу

Цей ніжний рецепт порадує не тільки ваших рідних, а й приємно здивує гостей. Готуються ці тістечка дуже швидко, а з’їдаються ще швидше!

інгредієнти:

для коржів:

  • 12 яєчних білків;
  • 12 столових ложок мелених горіхів;
  • 12 столових ложок цукру;
  • 6 столових ложок борошна.

крем:

  • 12 жовтків;
  • 14 столових ложок цукру;
  • 2 пакетики ванільного цукру;
  • 8 столових ложок молока;
  • 300 г масла;
  • 50 г кокосової стружки;
  • 50 г родзинок;
  • 50 г шоколаду.

глазур:

  • 50 г білого шоколаду;
  • 50 г темного шоколаду.

приготування:

  1.  Збийте яєчні білки з сіллю, додайте цукор, а під кінець додайте мелені горіхи, змішані з борошном.
  2.  Розділіть суміш на 3 частини та відправте випікатися 3 коржі (форма 25 * 38 см).  Форму застеліть папером для випічки. Час випікання коржів становить близько 15 хвилин.
  3. Змішайте жовтки зі звичайним і ванільним цукром, поставте на водяну баню.
  4. Додавайте молоко до тих пір, поки цукор не розчиниться, а суміш не загусне.
  5. Дайте суміші охолонути.
  6. Збиваємо розм’якшене масло і додаємо до нього по ложці приготовленого на водяній бані яєчного крему. Доводимо до однорідного стану.
  7. Отриманий крем ділимо на три частини.
  8. До першої частини додаємо 50 г кокосової стружки і намазуємо на перший корж.
  9. До другої частини додайте родзинки, попередньо вимочений в ромі протягом 1 години, і намажте його поверх другого коржа.
  10.  До останньої частини крему додаємо тертий шоколад і намазуємо на третій корж.
  11. Посипаємо наш торт білим і чорним шоколадом і відправляємо в холодне місце на кілька годин або до ранку.

 

Смачного!